Ranking osuszaczy powietrza

Osuszacze powietrza są popularne w biurach, a także prywatnych domach i mieszkaniach. Poniżej przedstawiamy trzy najpopularniejsze modele.

TOP 1
ranking-photo
Osuszacz powietrza MEACO 20 LOW

Pierwsze miejsce zajmuje osuszacz niskoenergetyczny Meaco 20L. Jest idealnym urządzeniem do zwalczania pleśni, kondensacji i wilgoci w domach do 5 sypialni, oferując doskonałą wydajność przy bardzo niskich kosztach eksploatacji. Ten w pełni programowalny osuszacz kompresorowy zarządza wilgotnością w celu uzyskania idealnego środowiska za pomocą wbudowanego higrostatu, mierząc wilgotność w powietrzu i włączając się w celu regulacji wilgotności w domu. Gdy poziom spadnie, osuszacz wyłączy się automatycznie. Osuszacz niskoenergetyczny Meaco 20L oczyszcza również powietrze za pomocą filtra HEPA usuwającego alergeny z powietrza, co jest idealnym rozwiązaniem dla astmatyków i osób z dolegliwościami oddechowymi. Jego cechy to:

 • - Nowy czynnik chłodniczy R290 — niski wpływ na środowisko
 • - Wewnętrzny pojemnik (6L) lub Gravity Continuous Draining
 • - Tryb oczyszczania powietrza na wiosnę, lato
 • - Unikalna logika sterowania Meaco, która poprawia wydajność
 • - Cyfrowy wyświetlacz pokazujący aktualny odczyt pokoju
 • - Zmienny higrostat od 30 do 80% rh to co 5% Rh.

1 530,00 zł

Kup teraz
TOP 2
ranking-photo
Osuszacz powietrza MEACO DD8L ZAMBEZI

Osuszacz Meaco DD8L Zambezi zrobił na nas wrażenie, osiągając fenomenalne wyniki w usuwaniu wilgoci ze środowiska zewnętrznego, dzięki czemu jest idealny do garaży lub innych budynków gospodarczych. Jest ładny i lekki, dzięki czemu można się nim łatwo poruszać dzięki dodatkowemu uchwytowi. Z tego powodu jest numerem dwa w naszym rankingu.

Nadaje się do użytku w mieszkaniach, domach każdej wielkości, piwnicach, garażach, łodziach, przyczepach kempingowych, domach wakacyjnych i właściwie wszędzie tam, gdzie masz problem z wilgocią lub kondensacją, Zambezi oferuje więcej funkcji, kontroli i opcji niż jakikolwiek inny osuszacz na rynku. To pierwszy:

 • - osuszacz adsorpcyjny z cyfrowym wyświetlaczem
 • - z jonizatorem sterylizującym
 • - który jest wyposażony w pralnię Meaco Energy Saving Laundry+
 • - z funkcją Meaco Turn Me On
 • - z unikalnym systemem Meaco 20+ Control
 • - z licznikiem dziennego działania, wyłącznikiem czasowym i wyłącznikiem czasowym

Cyfrowy wyświetlacz pozwala na zaprogramowanie i ustawienie osuszacza. Wyświetla wilgotność względną i temperaturę w pomieszczeniu. Masz tu też dostęp do funkcji wyłącznika czasowego i włączania oraz do unikalnego timera Daily Run

Pełna kontrola nad osuszaczem to nie tylko wyłącznik czasowy, ale także dzienny licznik czasu pracy, zapewniający pełną kontrolę nad włączaniem i wyłączaniem Zambezi oraz całkowitą kontrolę zużycia energii elektrycznej. Żaden inny osuszacz nie zapewnia takiej kontroli jak Zambezi. Zambezi jest objęty dwuletnią gwarancją na części, którą można przedłużyć do pięciu lat.

1 421,00 zł

Kup teraz
TOP 3
ranking-photo
Osuszacz powietrza MEACO DD8L JUNIOR

Trzeci w naszej klasyfikacji - osuszacz o pojemności 8 litrów dziennie: redukuje wilgotność, wilgoć, zapachy w domu i domu wakacyjnym. Nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 90 metrów kwadratowych. Ten wielofunkcyjny osuszacz idealnie nadaje się do stosowania w pomieszczeniach o dużej wilgotności (do 4 lub 5 pokoi), a także, jeśli chodzi o piwnice, łazienki lub pralnie. Może być również stosowany w łodziach, przyczepach kempingowych, samochodach kempingowych itp. Urządzenie posiada higrostat z 5 ustawieniami wilgotności: 35% w trybie „Suszarka”, 40%, 50% i 60%. Możliwa jest również praca ciągła.

To wszechstronny osuszacz, który może być używany nawet w niskich temperaturach. Osuszacz wchłonie nadmiar wilgoci, a tym samym po prostu poprawi jakość powietrza w pomieszczeniu. Aby uniknąć powstawania pleśni na ścianach i pojawienia się wilgotnych zapachów, zaleca się jego ciągłe użytkowanie. DD8L junior jest często używany do suszenia prania dzięki wylotowi powietrza z górnej części urządzenia, ale przede wszystkim dzięki funkcji „suszarki bębnowej”. Urządzenie nadaje się również do niewentylowanych łazienek (urządzenie należy umieścić 2,5 metra od źródła wody). Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, DD8L JUNIOR automatycznie zatrzymuje się, gdy jego zbiornik jest pełny.

1 125,00 zł

Kup teraz
TOP 4
ranking-photo
Honeywell osuszacz powietrza TP-BIG 33L

To urządzenie pozwala na wprowadzenie optymalnego poziomu wilgotności (pomiędzy 30-90%), a następnie automatycznie dostosowuje się do niego, aby utrzymać ustawiony poziom. Wyposażony jest również w zmywalny filtr, który można wysunąć z góry w celu łatwego czyszczenia. Posiada alarm pełnego zbiornika, z automatycznym wyłączaniem do czasu opróżnienia go. Jest wyposażony w 24-godzinny timer oszczędzania energii. Mimo, że jest nazywany osuszaczem 50-funtowym, zmiana w ocenie pojemności spowodowałaby, że obecnie jest to osuszacz 30-funtowy.

1449,00 zł

Kup teraz
TOP 5
ranking-photo
Osuszacz powietrza DeLonghi DeLonghi DDSX 225 WH

Osuszacz De'Longhi Tasciugo Ariadry Multi DDSX225 - elektryczny osuszacz i oczyszczacz powietrza, urządzenie mobilne do pomieszczeń do 100 m3, z funkcją prania, przyjazny dla środowiska.

Wysoka funkcjonalność dla idealnego klimatu w pomieszczeniu: osuszacz usuwa do 25 l wilgoci z powietrza w ciągu 24 godzin i jednocześnie zapewnia, że tak skroplona woda jest zbierana w zbiorniku na wodę o pojemności 5,0 l lub odprowadzana przez dostarczony wąż odpływowy, co umożliwia ciągłą pracę.

Cichy, kompaktowy i wydajny: dzięki podwójnemu systemowi filtrów osuszacz zawsze utrzymuje optymalnie zrównoważoną jakość powietrza, filtr bio-srebrny redukuje bakterie, a filtr przeciwpyłowy pochłania kurz z powietrza, dzięki czemu możesz głęboko oddychać w każdym pomieszczeniu - Gdy zbiornik na wodę jest pełny, praca zostaje automatycznie przerwana

1 529,47 zł

Kup teraz
TOP 6
ranking-photo
Pro Breeze 500ml Compact Mini

Jeśli niewielki obszar wymaga osuszania, to bardziej kompaktowa jednostka, taka jak Pro Breeze 500 ml Compact Mini, może być idealna. Można nim pokryć całe pomieszczenie, ale jeśli będzie to coś więcej, będzie się z tym zmagać. Oferuje on godny szacunku stopień ekstrakcji 250 ml i zbiornik o pojemności 500 ml, więc opróżnianie nie jest trudne ani nie jest czymś, co trzeba robić regularnie. Ale jest tak mały i cichy, że ledwie zauważysz, że w ogóle tam jest. Łatwo go też schować do szafki, gdy nie jest używany.

Sugerowalibyśmy używanie Pro Breeze mini do sporadycznych zadań lub w małej, niewentylowanej łazience, która ma tendencję do problemów, gdy masz gości. Nie jest to najpotężniejsza rzecz na świecie, ale poradzi sobie doskonale.

Jak powiedziano, ten osuszacz nie jest przeznaczony do eliminowania poważnej wilgoci, ale bardziej do zarządzania obszarami, w których pleśń gromadzi się przez dłuższy czas. Oferuje on niedrogi sposób radzenia sobie z wilgocią, która w przeciwnym razie może powodować problemy z oddychaniem i murem ceglanym. Urządzenie przestaje działać, gdy jest pełne i zapala się kontrolka, dzięki czemu można je łatwo opróżnić, wymienić zbiornik i ponownie rozpocząć pracę.

243,39 zł

Kup teraz